Rabaty na platformie Zakito.pl!

Piątek, 2020-08-21 00:00


Rabaty na platformie Zakito.pl!

 

Każdy lubi otrzymywać zniżki na zakupy. W tym artykule dowiesz się, jak w prosty sposób otrzymać rabaty na produkty w naszym sklepie.

 

 

Pierwszą, pewną możliwością jest rabat na piąte zamówienie. Aby go otrzymać, musisz mieć utworzone konto na naszej platformie. Dzięki temu, Twoje zamówienia będą zliczane. Złóż 2 zamówienia, a otrzymasz 5% zniżki na produkty w trzecim zamówieniu. Oferta obejmuje każde trzecie zamówienie. Czyli jeśli otrzymałeś już zniżkę na trzecie zakupy, to dostaniesz kolejny taki rabat na szóste zamówienie, itd.

 

 

Druga metoda to śledzenie wydarzeń - eventów na naszej stronie. Zwykle są to wydarzenia, które każdy zna - Dzień Kobiet, rozpoczęcie roku szkolnego, itp. Co nie oznacza, że nie zaskoczymy Was 'własnymi' wydarzeniami :) Dla zarejestrowanych użytkowników istnieje zakładka w Panelu Klienta, w której można śledzić zbliżające się wydarzenia. W tych dniach na pewno uraczymy Was szczególnymi promocjami.

 

 

Kody rabatowe to jedna z najpopularniejszych metod promocji. Udostępniamy je najczęściej na naszych serwisach społecznościowych Facebook oraz Instagram. Zaobserwuj nasze konta, a nie przegapisz żadnego kodu promocyjnego.

 


 

Jak możesz zauważyć, czeka na Ciebie wiele promocji. Odwiedzaj nas na bieżąco, a z pewnością znajdziesz interesujące Cię produkty w atrakcyjnych cenach!

 


Korzystanie z serwisu Zakito.pl oznacza akceptację regulaminu oraz polityki plików “cookies” na Twoim urządzeniu.
Możesz zmienić ustawienia plików “cookies” w swojej przeglądarce.
NEWSLETTER
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wyrażenie zgody jest wymagane, aby utworzyć zapisać się do newslettera.
Copyright © 2020 - 2021 Zakito Sp. z o.o.