Rozpocznij współpracę z Zakito.pl!

Piątek, 2020-08-21 12:00


Rozpocznij współpracę z Zakito.pl!

 

Platforma zakupowa Zakito.pl oferuje szeroką gamę asortymentu. Nie ograniczamy się do kategorii produktowych. Mimo to, na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów.

 

 

Jeśli jesteś producentem lub hurtownikiem i chciałbyś zacząć sprzedawać swoje produkty przy jak najniższej prowizji, trafiłeś w dobre miejsce.

 

 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nie ograniczamy się co do kategorii asortymentu. Jedynym warunkiem dotyczącym produktów jest wysoka jakość.

 


 

Co możemy zaoferować ze swojej strony?

Przede wszystkim możliwość wystawienia Twoich produktów na naszej platformie. Podejmujemy wiele działań promujących naszą witrynę, dlatego możesz być pewien, że Twoje produkty trafią do szerokiego grona odbiorców.

Abyśmy mogli udostępnić produkty, będziemy potrzebować aktualizowanego na bieżąco pliku XML. Format pliku jest dowolny. Wprowadzeniem produktów na platformę (w tym przypisaniem do odpowiednich kategorii) zajmuje się nasza załoga.

Po naszej stronie leży również pełna obsługa klienta. Kierujemy do Ciebie tylko wyselekcjonowane sprawy - realizacja zamówień, reklamacje, zwroty produktów.

Na platformie masz możliwość przystosowania własnego cennika dostaw, czasu wysyłki zamówienia oraz czasu dostawy.

 

 

Jesteśmy elastyczni w przypadku warunków sprzedaży na naszej platformie, dlatego zapraszamy do kontaktu mailowego na kontakt@zakito.pl.

 


Korzystanie z serwisu Zakito.pl oznacza akceptację regulaminu oraz polityki plików “cookies” na Twoim urządzeniu.
Możesz zmienić ustawienia plików “cookies” w swojej przeglądarce.
NEWSLETTER
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wyrażenie zgody jest wymagane, aby utworzyć zapisać się do newslettera.
Copyright © 2020 - 2021 Zakito Sp. z o.o.